• Siit saab alguse Minu ettevõtluslugu.                                                                                Mina, Külli, kes ma töötasin üle veerandsajandi aasta erinevate tööandjate juures põllumajanduses: linnu-, veise-, lambakasvatus ja jõussööda tootmine. Kirjutasin ja viisin läbi erinevaid projekte sh koolitusi, õppereise, näitusid-messe. Ka teadusega sai kokku puututud, artikleid kirjutatud ja katseid läbi viidud. Erinevates komisjonides ja töögruppides kaasalöödud. Seega olen selle aja jooksul jõudnud kokku puutuda paljude erinevate inimestega ja uskuge või mitte, jõudnud arusaamisele, et tegelikult vajame me inimlikku suhtlemist kõige enam. See on tähtsam kui teadmised oma ära edukuse teemal või karjääri kohta. Sellepärast otsustasin luua oma ettevõtte, mis pakuks just sellist võimalust suhtlemiseks, arvamuste vahetamist, analüüsi jne. Ahjaa, oman põllumajanduslikku kõrgharidust loomakasvatuse valdkonnas, lisaks  magistrikraad linnukasvatuses. Täiendanud ennast coachingu valdkonnas. 
  •  
  • Tahan olla toeks sinu teekonnal. Kindlasti on sul oma plaan või unistus, mõni eesmärk või siht, mida ja kuidas Sa edasi liikuda tahad. Kuid Sa kahtled või otsid kinnitust oma seisukohtadele. Sa tahad kellegagi arutleda elust, olust, muredest ja rõõmudest, tööst, poliitikast.
  • Otsid abi linnu- ja/või loomakasvatuse teemadel. Kirjuta mulle või helista (kontaktandmed leiad kontaktide alt). Aitan eraviisiliselt või koolituse läbi. Mõned (koolituste) teemad on toodud teenuste all. Koolituste teemasid saab vajaduspõhiselt alati juurde luua.
  • Soovid rääkida – kuulan Sind meeleldi 🙂 See on see koht, mis mulle enim meeldib. Miks? Kohe seletan. Märkasin oma töös, et toredad ja tublid kaaslased me teekonnal, vajavad aeg-ajalt nn mahalaadimist ehk siis tühjaks rääkimist, kõigest, mis väljaütlemata on jäänud. Tihti tabasin, et selleks kuulajaks (kaasamõtlejaks) olen osutunud mina. 
  • Vajad konsultatsiooni – nõustan vajaduspõhiselt, seda just erialaliste teadmiste valdkonnas. Olen valmis toetama, suunama erapooletult ja ausalt. Pikaajaliselt või lühema perioodi vältel.